Ljusstake mässing barockstil, 1900-tal, höjd 24cm, mässing, ostämplad Vikt: 0 g
Auktnr | SE1.20240515.R73177 |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 50 kr |
Stänger | 2024-05-15 19:10:30 |
Provision | 8 kr |
Frakt | 49 kr |